ať víme, jak to na našem webu žije?

Odbor silničního hospodářství

Mapové projekty resortu dopravy - GIS resortu dopravy

Mapové úlohy z oblasti Dopravy. Zobrazovaná data jsou průběžně doplňována a aktualizována. Uživatelé z oblasti veřejné správy mohou žádat správce serveru (kamila.mikulecka@kraj-lbc.cz) o poskytnutí autorizovaného přístupu.
MAPOVÉ PROJEKTY RESORTU DOPRAVY - START SERVERU

Konkrétní veřejné mapové projekty, běžící této době na mapovém serveru:

• Integrovaná doprava Libereckého kraje / AUTOBUSOVÁ DOPRAVA
    Registr zastávek Libereckého kraje.
    Autobusové linky a spoje v IDOL, dopravci ve veřejné dopravě na území LK.
    Možnost výběru dle čísla linky a propojení na web o jízdních řádech IDOS firmy CHAPS s.r.o., kde je uveřejněn aktuální jízdní řád linek ve formátu *.pdf.
    Tarifní data IDOL.

• ZIMNÍ ÚDRŽBA SILNIC
    Projekt zobrazuje technologii a prioritu zimní údržby Libereckého kraje na úsecích silniční sítě ve správě Libereckého kraje.

• NEHODOVÉ ÚSEKY
    Projekt zobrazuje lokalizaci úseků silniční sítě registrovaných dle Policie ČR jako rizikové z hlediska nehod. Obsahuje informaci o počtu nehod na úsecích a počty nehod dle vybraných parametrů.

• OBECNÉ MODULY
    Katastr

(rastrové a digitální katastrální mapy, z DKM přímé propojení přes číslo parcely do Nahlížení do katastru nemovitostí na webu ČÚZK)

Letecké snímky / Ortofotomapy (wms služby, ortofotomapy ČUZK, px 0.5 m )