CZ.1.13./1.1.00/19.01074 Rekonstrukce ulic Nemocniční a Pod Špičákem - Tanvald

Kód dle vyhlášky č. 560/2006 Sb.: S 05 160

Prioritní osa: 1 - Rozvoj dopravní infrastruktury

Oblast podpory: 1.1 - Rozvoj regionální silniční dopravní infrastruktury

Stručný popis projektu: Předkládaný projekt řeší rekonstrukci stávajících ulic Nemocniční a Pod Špičákem (komunikace III. třídy III/29023 a III/29022) vyvolanou rekonstrukcemi splaškové a dešťové kanalizace. Dále dojde k vybudování nových chodníků a přechodů pro chodce a úpravy stávajících zastávek autobusů. Součástí projektu je také rekonstrukce stávajících parkovišť a vybudování nového parkoviště pro nemocnici. Předmětný úsek dané komunikace III. třídy začíná křižovatkou silnicí I. třídy I/10 (E 65) až po ulici Radniční, délka rekonstruovaného úseku je cca 1,25 km. Cílovým zákazníkem projektu jsou všichni uživatelé daných komunikací. Je tedy hojně využívána nejen denní, běžnou a osobní či nákladní, profesionální dopravou, ale také rekreační dopravou.

Realizací projektu se zkvalitní propojení regionu v dopravních osách, zvýší se bezpečnost a plynulost provozu a tím se sníží nehodovost a sníží se negativní vlivy.

Projekt bude řešen dodavatelsky.

Monitorovací indikátory:

Indikátor