Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nová turistická linka povede z České Lípy do Jetřichovic 

14. 05. 2020

Odlehčit přetíženému Českému Švýcarsku od automobilové dopravy a zároveň umožnit pohodlnou návštěvu tohoto skvostu severních Čech si dala za úkol nová turistická autobusová linka 469, která jezdí od soboty 16. května do konce září dvakrát denně  v sobotu a neděli. 

Návštěva Českého Švýcarska tak bude pro občany a návštěvníky České Lípy a Novoborska dostupnější díky novému autobusovému spojení Česká Lípa – Sloup v Čechách - Nový Bor – Polevsko – Kamenický Šenov – Česká Kamenice – Jetřichovice. Naopak vytížená oblast Jetřichovic tak nabídne turistům možnost poznat krásy západní části Lužických hor a okolí České Lípy. Na této lince se budou přepravovat i jízdní kola a tak jistě tuto linku využijí kromě pěších i cyklisté.

Destinační společnost Lužické a Žitavské hory, stejně jako České Švýcarsko o.p.s. vítají tuto novou linku, jelikož je v souladu s posláním obou destinačních agentur podporovat a rozvíjet udržitelný cestovní ruch v oblasti Lužických hor, potažmo národním parku.

TZ: Marie Kárová, DMO Lužické a Žitavské hory, z.s.

Mgr. Filip Trdla
filip.trdla@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226307
Mobil: 770134419

Zadejte text