Silnice z Tanvaldu na Harrachov a do Polska se od zítřka uzavírá pro nákladní dopravu

11. 01. 2021

Příval sněhu očekávají v nejbližších dnech meteorologové. Od 5 hodin ráno v úterý 12. ledna do odvolání proto bude uzavřen úsek silnice I/10 z Tanvaldu do Harrachova a dále na hraniční přechod s Polskem pro nákladní vozidla. Doporučená objízdná trasa  je přes hraniční přechod Hrádek nad Nisou na silnici I/35. Informace o aktuální sjízdnosti lze získat na www.dopravniinfo.cz nebo na nepřetržitém dispečerském pracovišti společnosti Silnice LK a.s. na telefonu 777 511 255.

Jan Mikulička
jan.mikulicka@kraj-lbc.cz