Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Všichni přihlášení do tendru na autobusovou dopravu v kraji splnili kvalifikační podmínky

03. 03. 2014

Liberecký kraj, prostřednictvím hodnotící komise, jako zadavatel veřejné zakázky „Výběr dopravců pro uzavření smluv o veřejných službách v přepravě cestujících ve veřejné linkové osobní dopravě k zabezpečení stanoveného rozsahu dopravní obslužnosti Libereckého kraje pro období od roku 2014 do roku 2024“ posoudil kvalifikační předpoklady uchazečů, kteří podali nabídku v této veřejné zakázce. Dne 25. února na svém jednání konstatoval, že všichni uchazeči prokázali splnění kvalifikace vymezené v zadávací dokumentaci k Veřejné zakázce.

Veřejná zakázka byla vypsána v roce 2012 na celý Liberecký kraj rozdělený do tří oblastí. Vítězní uchazeči by měli začít provozovat v jednotlivých oblastech od 14. 12.2014. Liberecký kraj plánuje zachovat stejný rozsah dopravní obslužnosti i pro další roky a obavy řidičů autobusů o práci v důsledku případných změn dopravců nejsou proto namístě.

Stanislava Jakešová

Jednatelka Korid LK

Jiří Hruboň

Ředitel Korid LK

Mgr. Langer Jiří
jiri.langer@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226302
Mobil: 739541588

Zadejte text