Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Železnobrodské radniční odpoledne o mostu přes Jizeru přispělo ke smířlivému postoji občanů k rozsáhlé rekonstrukci

25. 02. 2015

(Zpráva města Železný Brod) - Vedení města Železný Brod se rozhodlo uspořádat speciální odpoledne k otázkám týkajícím se nadcházející rekonstrukce mostu přes řeku Jizeru. V pondělí 23. 2. 2015 se o problémech spojených se stavbou informovalo v kanceláři starosty  Františka Lufinky a místostarosty Ivana Mališe 43 občanů.

Nejčastější dotazy se týkaly termínu zahájení a ukončení stavby, objízdných tras, možností parkování, úpravy autobusových jízdních řádů a náhradního autobusového stání ve Smetanově zátiší a pěšího pohybu z jednoho břehu Jizery na druhý. Prakticky všichni občané zaujali smířlivý postoj k negativům, které stavba přinese, a akcentovali prvek trpělivosti vzhledem k následujícím měsícům.

 „Vedení města potěšil zájem občanů a vyjadřuje dík za konstruktivní přístup a klid při jednotlivých rozhovorech,“ shrnul Ivan Mališ, místostarosta města. 

Mgr. Langer Jiří
jiri.langer@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226302
Mobil: 739541588

Zadejte text